Görebileceğiniz En Gerçekçi Kamyon Simülasyonu SPINTIRES

Eğer simülasyon oyunu oynamayı seviyorsanız ve bir oyunda gerçekçiliğe önem veriyorsanız SPINTIRES kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Kamyon, tır ve jip gibi arazi araçlarını kullanmanıza imkan tanıyan bir oyun olan SPINTIRES'ta Sovyet döneminden kalm

Eğer simülasyon oyunu oynamayı seviyorsanız ve bir oyunda gerçekçiliğe önem veriyorsanız SPINTIRES kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.

Kamyon, tır ve jip gibi arazi araçlarını kullanmanıza imkan tanıyan bir oyun olan SPINTIRES'ta Sovyet döneminden kalma araçları kontrol ederek zorlu arazi şartlarında bize verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Oyunda çamura saplanmış kamyonları kurtarmaya çalışabilir, nehirlerin ortasından karşı tarafa geçmeye uğraş verebiliriz ya da kestiğimiz kütükleri hedef noktaya ulaştırmaya çalışabiliriz. Bütün bunları yaparken kısıtlı benzinimize de dikkat etmemiz gerekiyor.

Güzel grafikler ve üst düzey gerçekçilik sunan bir fizik motoruna sahip olan SPINTIRES aynı derecede gerçekçi ses efektleriyle de simülasyon oyunlarının tahtına oturmayı hedefliyor. SPINTIRES satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR