Görebileceğiniz En Gerçekçi Sürüş Simülasyonu

Eğer bilgisayarlarınızda oynadığınız yarış oyunları ve sanal gerçeklik sistemleri size aradığınız gerçekçiliği sunmuyorsa bir de bu sürüş simülasyonuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Bilgisayarların sınırları sanal gerçeklik sistemleri ve özel oyun ekipma

Eğer bilgisayarlarınızda oynadığınız yarış oyunları ve sanal gerçeklik sistemleri size aradığınız gerçekçiliği sunmuyorsa bir de bu sürüş simülasyonuna göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Bilgisayarların sınırları sanal gerçeklik sistemleri ve özel oyun ekipmanlarıyla zorlanıyor ve oyunlarda en gerçekçi oyun tecrübesi yaşatılmaya çalışılıyor. Fakat özel olarak geliştirilen bu sistem daha önceden bilgisayarlarda oynadığımız hiçbir yarışı oyunu gibi değil; çünkü bu sistemde gerçek bir arabayı kontrol ediyorsunuz. Bir uzaktan kumandalı arabaya bağlanan kamera ile elde edilen görüntüler ekrana yansıtılırken özel bir bilgisayar size sürüş dinamiklerini gerçek zamanlı olarak uyguluyor. Tasarlanan sürücü koltuğu ve direksiyon sistemi sayesinde sarsıntılar kullanıcıya aktarılırken araç gerçekte olduğu gibi kontrol edilebiliyor.

YORUMLAR