Göz Kamaştıran iPhone 8 Tasarımı

Bu iPhone 8 tasarımı ile dikkat çekiyor

Apple, çok kısa bir süre önce son amiral gemisi iPhone 7'yi resmi olarak tanıtmıştı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın resmi tanıtımının ardından da iPhone 8 tasarımı ile ilgili ilk çalışmalar ortaya çıkmaya başladı.

iPhone 8 hakkında elimizde henüz resmi olarak açıklanmış bir bilgi yok; fakat Samsung ve Sharp gibi firmaların iPhone 8'in OLED ekranının üretimi için sıraya girdiği hakkında söylentiler ortada dolanıyor. Matteo Gentile tarafındna hazırlanan bu özel iPhone 8 konspet tasarımı ise şıklığıyla dikkat çekiyor.

Matteo Gentile'in iPhone 8 konsept tasarımında en çok dikkat çeken öğe telefonun inceliği. Bu iPhone 8 konsept tasarımı sadece 4.4 mm kalınlığa sahip. Bu da onu şu ana kadar karşımıza çıkan en ince telefonlardan biri yapabilecek bir fikir. OLED ekrana sahip olan tasarımda kablosuz şarj özelliğine de yer verilmiş.

Matteo Gentile'in iPhone 8 tasarımında dikkat çeken bir diğer nokta da tamamen sanal Home tuşunun kullanılmış olması. Bu tasarımda 12 MP çözünürlüğe sahip ön kamera çıkıntılı bir arka kamerayla birleşiyor. Arka kameranın çözünürlüğü hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmamış.

YORUMLAR