GTA 5'i Legolar ile Baştan Yarattılar!

Uçsuz bucaksız açık dünyası, 24 saat yaşayan şehirleri, güzel grafikleri ve yüksek kalitesiyle beğenimizi kazanan GTA 5 geçtiğimiz yıllara damgasını vurmuştu. GTA 5 halen bir hayli popüler bir oyun, GTA Online milyonlarca oyuncu tarafından keyifle oynanıy

Uçsuz bucaksız açık dünyası, 24 saat yaşayan şehirleri, güzel grafikleri ve yüksek kalitesiyle beğenimizi kazanan GTA 5 geçtiğimiz yıllara damgasını vurmuştu. GTA 5 halen bir hayli popüler bir oyun, GTA Online milyonlarca oyuncu tarafından keyifle oynanıyor.

GTA oyunları daha ortada yokken LEGO oyuncaklarımızla oynuyorduk. GTA oyunlarında dijital olarak yarattığımız kaosu LEGO oyuncaklarıyla yarattığımız dünyalarımızda gerçekleştiriyorduk. Peki LEGO oyuıncaklarını ve GTA 5'i birleştirseydik ortaya nasıl bir sonuç çıkardı? İşte bu sorunun cevabını merak eden Nukazooka adlı YouTube kullanıcısı LEGO figürleri kullanarak GTA 5'i canlandıran bir kısa film oluşturmuş.

Vİdeoda GTA 5'te görebileceğimiz sahnelere çok benzer sahnelerle karşılaşıyoruz. LEGO markası, daha önceden oyun sektöründe bir hayli aktifti. Batman, Indiana Jones, Star Wars, Lord of the Rings, Marvel ve DC filmlerinin LEGO oyunlarını oynayabilmiştik. Ayrıca mobil platformlar için de farklı LEGO oyunları geliştirilmişti. Belki bu video LEGO firmasını bir Grand Theft Auto oyunu geliştirmek için motive eder.

İzlediğiniz video bir stop motion video gibi görünse de tamamen dijital olarak hazırlanmış. Büyük bir emek harcanan video oldukça güzel görünmekte.

YORUMLAR