GTA 5'te Trafik Kendiliğinden Birbirine Girdi!

Bu sıralar GTA 5'in yeni nesil konsollara da çıkmasıyla birlikte basında oyuncular tarafından çekilen birçok video yer alıyor. Oyuna eklenen yeni FPS modu özelliğinin ne mucizeler yaratabileceğini gösteren videolardan biri olarak, karşımıza çıkan yeni tra

Bu sıralar GTA 5'in yeni nesil konsollara da çıkmasıyla birlikte basında oyuncular tarafından çekilen birçok video yer alıyor. Oyuna eklenen yeni FPS modu özelliğinin ne mucizeler yaratabileceğini gösteren videolardan biri olarak, karşımıza çıkan yeni trafik videosu gerçekten büyük bir şamatayı gözlerinizin önüne getiriyor.

Öncelikle YouTube'ta dikkat çeken videoda rastgele bir oyuncu oyunu yarıda bırakarak içeri yemek yemeye gidiyor, geri geldiğinde ise bıraktığı arabanın tam karşısında yaşanan olay gerçekten tam bir komedi. Birden trafikte yoğun bir karmaşa çıkıyor, yolcular birbirine giriyor, tırlar arabaları eziyor; hatta birkaç araba patlıyor! Üstelik tüm bunlara sebep olan hiçbir şey de yok. Olayı izleyen oyuncu tamamen pasif olarak arabanın içinde beklemede.

Tüm bu kaosun rastgele bir şekilde ortaya çıkması da GTA'nın eski oyunlarından beri ruhundan hiçbir şey kaybetmediğini kanıtlar nitelikte. Hele videonun sonuna doğru itfaiye aracının patlamasının ardından adamların hiçbir şey olmamış gibi yürümesi yok mu...

GTA 5 bu ay yeni nesil konsollara çıkışını yaparak oyuna eklenen yeni özellikleri tanıttı. Oyunculardan gelen olumlu cevaplarla GTA 5 çok daha iyi bir sisteme oturtulmuş gibi görünüyor. Önümüzdeki ocak ayında oyunun PC platformuna da gelmesiyle birlikte GTA 5 dünya çapında doruk noktasına ulaşmış olacak.

Steam'in Sonbahar İndirimleri 26 Kasım'da Başlıyor

YORUMLAR