GTA 6'nın İlk Videosu Bu Olabilir mi?

Rockstar geçtiğimiz sene ilk olarak 2013 yılında eski nesil oyun konsolları için yayınladığı GTA 5'i bilgisayar için yenileyerek yayınlamıştı ve satış rekorları kırarak oyun tarihinin en çok satılan oyunu olmuştu. GTA 5'in PC versiyonunun da yayınlanmasın

Rockstar geçtiğimiz sene ilk olarak 2013 yılında eski nesil oyun konsolları için yayınladığı GTA 5'i bilgisayar için yenileyerek yayınlamıştı ve satış rekorları kırarak oyun tarihinin en çok satılan oyunu olmuştu.

GTA 5'in PC versiyonunun da yayınlanmasının ardından internet üzerinde GTA 6'nın ne zaman çıkacağına dair söylentiler yayılmaya başladı. Bu söylentilere ilave olarak GTA 6 oyun motorunun kullanılarak yakalandığı iddia edilen bir video da o0yun severlerin dikkatini çekti.

Resmi bir Rockstar hesabı olmayan bir hesap üzerinden yayınlanan videoda GTA 6'ya ait olduğu ve Vice City haritasının geniş ölçekte yeniden yapılandırıldığı iddia edilen görüntüler paylaşılıyor. Oyun motorunun grafik seviyesini üst seviyede tuttuğu gözlemleniyor. Ayrıca video sonunda GTA 6 çıkış tarihi de paylaşılıyor; videoya göre GTA 6 2017 yılında çıkış yapacakmış.

Videonun resmi bir ROckstar videosu olmadığını tekrar belirtmekte fayda var.

YORUMLAR