Halo 2'nin Yıldönümüne Özel Belgesel: Remaking the Legend

Eğer sıkı bir Halo hayranıysanız Microsoft, Halo 2'nin yıldönümüne özel Remaking the Legend isimli belgesellerinin Xbox 360 ve Xbox One üzerinde çıkış tarihini yeni bir fragmanla açıkladı. Görünüşe göre Microsoft'un çeşitli oyun fuarlarında sahne verdiği

Eğer sıkı bir Halo hayranıysanız Microsoft, Halo 2'nin yıldönümüne özel Remaking the Legend isimli belgesellerinin Xbox 360 ve Xbox One üzerinde çıkış tarihini yeni bir fragmanla açıkladı.

Görünüşe göre Microsoft'un çeşitli oyun fuarlarında sahne verdiği Halo 2: Anniversary belgeseli oyuncular kadar firma için de sıkı bir çalışma ve ekip heyecanıyla birlikte yaratılmış. Halo'nun geliştiricisi 343 Industries'in Halo 2: Anniversary versiyonunda çıktıkları yolu adım adım işleyecek olan belgeselde daha önce görülmemiş hikaye elementleri, çıkartılmış kesitler, Bungie'nin Halo 2 ekibinden ayrılmış yapımcılarla gerçekleştirilen özel röportajlar yer alacak. Halo 2: Anniversary belgeselini sıradan bir yapımcı günlüğünden ayıran en büyük noktada geliştirici stüdyo ve ekibin oyunun yapım aşamsında işlerine ne kadar önem verdikleri ve tüm bu projede attıkları adımlar. Zaten Remaking the Legend'ın fragmanı da bizlere bunu kanıtlar nitelikte.

Remaking the Legend 31 Ekim'de Xbox 360 ve Xbox One için tamamen ücretsiz olarak yayınlanacak. Eğer Halo tüm video oyun dünyasında sizin için ayrı bir yere sahipse stüdyonun özenle hazırladığı bu Halo 2 belgeselini kesinlikle kaçırmamanızı öneriyoruz.

Assassin's Creed Unity İçin Sinematik Tadında Yeni TV Reklamı

Outlast 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC'ye Aynı Anda Çıkacak

YORUMLAR