Hangisi Alınmalı? - General Mobile GM 8 Go inceleme

General Mobile GM 8 serisinin en yeni üyesi olan GM 8 Go akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. General Mobile’in en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detaylarını bu inceleme videosunda bulabilirsiniz.

General Mobile GM8 Go inceleme videosunda, General Mobile’in en yeni akıllı telefonu GM 8 Go modelinin kutu açılışı videosunda gösterdiklerimizden sonra General Mobile GM 8 serisinin en yeni üyesi olan GM 8 Go akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. General Mobile’in en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detaylarını bu inceleme videosunda bulabilirsiniz.

General Mobile akıllı telefon ailesinin en yeni ve hafif sürümlü yeni General Mobile GM 8 Go model akıllı telefonu sizler için inceledik. Sınıfındaki diğer akıllı telefonlar ve GM8  ile aralarındaki hem tasarımsal hem de teknolojik farklarına değindiğimiz kutu açılışı videosunda, bu cihazı almalımıyız? Verdiğimiz paranın karşılığını verebilecek mi? En iyi fiyat/performans telefonu hangisi? General Mobile iyi bir cihaz mı? gibi soruları Tamindir Bey yeni General Mobile modellerinin inceleme videosunda cevaplamaya çalışıyor.

General Mobile’in GM 8 serisi’nin en yeni ve geniş ekranlı modeli olan GM 8 Go, 1GB bellek ve 16GB Hafıza ile piyasaya sunuluyor. Düşük donanım özellikli cihazlar için geliştirilen Android GO işletim sistemine sahip olan cihaz, sahip olduğu donanım ile maksimum verimi sağlamak için tasarlanmış. Ayrıca General Mobile GM 8 Go model akıllı cihazlarda yer alan 5.5” (720x1440) ekran çözünürlüğü bu cihazları son derece tercih edilebilir kılıyor. GM8 Go inceleme videosunda ile GM8 kutu içeriğinin de karşılaştırmasının yapıldığı videoda, Tamindir bey bu iki akıllı telefon arasındaki farklılıkları sizler için inceliyor.

General Mobile GM 8 Go Akıllı Telefonların Özellikleri;

3500mAh Batarya
5.5” 720x1440 (HD+) Pixel 293PPI Ekran
Corning Gorilla Glass 3 Ekran Dayanıklılığı
MediaTek MT6739 Yonga Seti
Quad-core 1.5 GHz ARM Cortex-A53 4 Çekirdekli İşlemci
PowerVR GE8100 570 MHz Grafik İşlemci
1GB Bellek
16GB Dahili Depolama
64GB Hafıza Kartı Desteği

General Mobile modelleri ile ilgili merak edilenleri inceleme videosunda bulabilirsiniz. Tamindir Bey’in en yeni ve en güncel kutu açılışı, inceleme, kutu açılışı ve kutu açılış videoları için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR