Honor Choice Moecen Kablosuz Kulaklık İnceleme - Bu Fiyata Çok İyi!

Honor Choice Moecen inceleme videomuz yayında. Honor Choice Moecen inceleme videosunda cihazın tüm detaylarını sizlere aktarıyoruz.

Honor Choice Moecen inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Honor Choice Moecen inceleme videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Honor Choice Moecen İnceleme Videosu

Bluetooth 5.0 teknolojisiyle de her iki kulaklıkta aktarma olmadan senkronizasyon sağlayan Honor Choice Moecen, 7mm hoparlörlere sahip. Su ve tere karşı dayanıklılık sunan kablosuz kulaklık tasarımı ile dikkat çekmekte. Kulaklık mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilmekte.

Honor tarafından gelen açıklamaya göre, kulaklıklar tek şarj ile 24 saat kullanım sunuyor. Fiyatı ile beklentileri karşılayan ürün, Type-C bağlantı portu üzerinden şarj oluyor. Tüm detaylara videomuzdan ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G inceleme - 16.500 TL Eder Mi?
Tamindir TV

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G inceleme - 16.500 TL Eder Mi?

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Samsung Galaxy S21 Ultra 5G inceleme videomuzu izleyebilirsiniz.

Telegram kanalımıza katılarak hem sorular sorabilir hem de teknolojik ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca en yeni inceleme videolarımızı da YouTube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca gece, gündüz demeden en son yaşanan teknolojik gelişmelerden anında haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalarak en güncel teknoloji haberlerine hızlıca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR