Huawei Ascend Mate 7 ile Hayallerinin Peşinden Koşan 7 Kişi

Huawei Ascend Mate 7 için hazırlanan kısa reklam videosunda maalesef cihazın nasıl göründüğüne dair bir bilgi mevcut değil.

Huawei, ülkemizde giderek daha da popüler hale gelen Çinli Android telefon üreticileri arasında yer alıyor ve şirketin yıllar içerisinde hazırladığı tasarımlar da her geçen gün daha iyiye gidiyor. Dolayısıyla Huawei Ascend Mate 7 de merakla beklenen ürünler arasında ve şimdilik çok fazla detay belli olmasa da Huawei cihaz için bir video yayınlamış durumda.

Videoda 7 kişinin hayallerinin peşinden koşarken Huawei Ascend Mate 7'den faydalandıklarını görebiliyoruz ancak şimdilik cihaza dair daha net bir görüntü mevcut değil. IFA 2014'te duyurulmasını beklediğimiz ürünün 6 inçlik 1080p çözünürlüğe sahip bir ekranının olacağına dair pek çok dedikodu da mevcut. 185 gramlık ağırlığa sahip olacağı sızdırılan cihazın kesin bilgilerini elbette resmen duyurulduğunda görebileceğiniz. Şimdilik alüminyum bir gövdeye sahip olacağı ve bataryasının değiştirilebileceği yönündeki söylentilerin ise doğru olduğuna neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

İlk defa Çinli bir üreticinin mobil cihazlarından bir tanesi oldukça heyecan verici olmayı başarıyor ve bu nedenle bizler de sizin kadar ürünün ortaya çıkmasını bekliyoruz.

YORUMLAR