Android Kullanıcıları için Yepyeni Çıkış! - Huawei EkoSistemi Neler Sunuyor?

Huawei ekosistemi videosunda ABD ile yaşadığı sıkıntılar sonrasında kendi ekosistemini kuran Huawei'nin oluşturduğu yenilikleri sizlere aktarıyoruz.

Huawei ekosistemi nasıl çalışıyor? Huawei ekosisteminde hangi cihazlar birbirine bağlı? sorularının tamamını videomuzda cevaplıyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Huawei EkoSistemi Nasıl Çalışıyor?

Huawei kullanıcılarını yarı yolda bırakmak istemiyor ve kendi ekosistemi üzerinde sürekli çalışmalarına devam ediyor. Huawei Mobil Servisleri'nin çalışma prensibini, Huawei P40 Pro, Huawei Matebook X Pro ve Huawei'nin tüm ürünlerinin birbirine nasıl bağlı çalıştığını videomuzda sizlere anlatıyoruz.

Huawei ekosistemi ile birlikte Huawei marka akıllı telefonun görüntüsünü Huawei marka bilgisayara kolayca aktarabiliyorsunuz. Tek bir şarj adaptörü ile tüm cihazları şarj edebiliyorsunuz. Merak edilen tüm detaylar videomuzda.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın!

Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR