Huawei Mate 20 Pro Kutu Açılışı - Kutudan Trafo Çıktı!

Huawei Mate 20 Pro inceleme videosu öncesinde Mate 20 Pro model akıllı telefonun kutu açılış videosunda, Huawei Mate 20 Pro’yu kutusundan günyüzüne çıkarıyoruz.

Huawei Mate 20 Pro inceleme videosu öncesinde Mate 20 Pro model akıllı telefonun kutu açılış videosunda, Huawei Mate 20 Pro’yu kutusundan günyüzüne çıkarıyoruz. Önceki Huawei modelleriyle aralarındaki farklara ve yeni modelin dış görünümünden başlıyarak teknik özellikleri hakkında bazı detayları paylaştığımız videomuzda, Huawei Mate 20 Pro hakkında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Pro özellikle donanımsal anlamda rakip modelleri ve kendinden önceki Huawei modelleriyle arasında ne gibi farklılıklar barındırıyor, tasarımsal açıdan yenilikler neler ve diğer Huawei modelleriyle benzerlikleri bakımından ele alınıyor. Huawei Mate 20 Pro’ın kutu açılış videosunda, kutunun içeriğinde neler var, hangi bileşenler kutunun içinden çıkıyor, teker teker inceleniyor.

Huawei Mate 20 Pro kutu açılışı ve kutunun içinden çıkan bileşenler ile Huawei Mate 20 Pro’nun donanımsal ve tasarımsal özelliklerini bu videoda ele aldık. Tamindir Bey’in en yeni ve en güncel kutu açılışı, listeleme, detaylı inceleme ve ön inceleme videolarını kaçırmamak için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR