Huawei P40 Ailesi Tanıtılıyor, Paris'ten Canlı Yayın!

Huawei yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini tanıtıyor. Canlı yayın ile sizlere cihazların özelliklerini aktarıyoruz.

Huawei yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini tanıtıyor. Canlı yayın ile sizlere cihazların özelliklerini aktarıyoruz. Hemen yukarıda yer alan videodan P40 serisi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cihazlar tasarımları ile göz doldururken özellikleri ile de dikkat çekiyor. Huawei P40 serisi Kirin 990 yonga setinden güç almakta.

12 GB RAM'e sahip olan P40 Pro Plus'da 512 GB dahili depolama alanı bulunmakta. 4.200 mAh bataryadan beslenen cihaz 50 Watt'lık kablolu 27 Watt'lık kablosuz şarj desteğine sahip. 8 GB RAM'e sahip olan Huawei P40 Pro ve P40, 128 GB dahili depolama alanı ile gelmekte.

Huawei P40'ın arka tarafında 3, P40 Pro'nun 4 ve P40 Pro Plus'ın 5 kamera sensörü bulunmakta. Hemen aşağıda yer alan bağlantılarda cihazların tüm teknik özelliklerine ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Huawei P40 Pro Plus Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
MOBİL

Huawei P40 Pro Plus Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei yeni amiral gemisi akıllı telefon modelini tanıttı. Gelin hep beraber Huawei P40 Pro Plus'a yakından bakalım. Huawei P40 Pro Plus Özellikleri Huawei P40 Pro Plus, 6.

Huawei P40 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
MOBİL

Huawei P40 Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini düzenlediği canlı yayın ile tanıttı. Huawei P40 Pro hakkında gelen tüm sızıntılar yerini gerçeklere bıraktı.

Huawei P40 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
MOBİL

Huawei P40 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Huawei yeni amiral gemisi akıllı telefon modellerini düzenlediği canlı yayın ile tanıttı. Huawei P40 hakkında gelen tüm sızıntılar yerini gerçeklere bıraktı.

Tamindir.com'u takipte kalarak en yeni ve en güncel gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

YORUMLAR