iOS 10'a Sahip iPhone 7 Konsepti

Hatırlanacağı üzere Apple geçtiğimiz Şubat ayında büyük Android telefon üreticileri yeni amiral gemilerini tanıtırken sessiz kalmıştı ve kısa bir süre sonra sadece iPhone SE'yi tanıtmakla yetinmişti. Apple geleneksel olarak sonbahar aylarında yeni nesil i

Hatırlanacağı üzere Apple geçtiğimiz Şubat ayında büyük Android telefon üreticileri yeni amiral gemilerini tanıtırken sessiz kalmıştı ve kısa bir süre sonra sadece iPhone SE'yi tanıtmakla yetinmişti.

Apple geleneksel olarak sonbahar aylarında yeni nesil iPhone modellerini ve yeni iOS işletim sistemi versiyonlarını tanıtıyor. Bu nedenle gözler iPhone 7 ve iOS 10 için önümüzdeki sonbahar aylarına çevrilmiş durumda. Apple bu yeni işletim sistemi ve iPhone modeli hakkında henüz resmi bir açıklama yapmamış olsa da konuyla ilgili bir tasarım ortaya çıktı. Ralph Theodory adlı tasarımcı tarafından hazırlanan bu konseptte iOS 10 iş başında görülüyor. Videoda belki de iOS 10'un iPhone 7, yeni iPad ve Apple Watch 2 üzerinde nasıl çalışacağının ipuçlarını bulabilirsiniz.

YORUMLAR