iPhone 5S Kamerasının Büyüleyici Videosu

Apple bir süre önce yeni amiral gemisi iPhone 5S'yi duyurmuştu. Bu telefon Apple'nin şimdiye kadar ürettiği en iyi telefondu. Peki iPhone 5S bu ünvanı nasıl elde ediyordu? İşte bu video iPhone 5S'in bu ünvanı nasıl elde ettiğini açıklıyor. iPhone 5S'in ol

Apple bir süre önce yeni amiral gemisi iPhone 5S'yi duyurmuştu. Bu telefon Apple'nin şimdiye kadar ürettiği en iyi telefondu. Peki iPhone 5S bu ünvanı nasıl elde ediyordu?

İşte bu video iPhone 5S'in bu ünvanı nasıl elde ettiğini açıklıyor. iPhone 5S'in olağanüstü kalite sunan kamerası ile çekilen bu video profesyonel kameralarla yapılan çekimleri aratmıyor. iPhone 5S'in kamerası videodaki gibi 120 FPS hızda çekim yapabiliyor. Sonra 30 FPS hızla oynatılan videolar dörtte biri hıza düşüyor ve oldukça detaylı bir ağır çekim olarak görüntüleniyor. Ayrıca yavaş hızda oynatılacak kısmı belirleyebilmenize de imkan tanınmakta, böylece videonun belli bir kısmını ağır çekim oynatırken geri kalan kısmı normal hızda oynatabiliyorsunuz. Bu sayede filmlerdeki gibi özel efektler elde edilebiliyor.

YORUMLAR