iPhone 5S Podyumlara İndi

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleştirilen Burberry 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonu çekimleri, o dönemde henüz kullanıcılarla buluşmamış olan iPhone 5S cihazlarla yapıldı. Paylaştığı yeni iPhone 5S reklamıyla bu görüntüleri ilk kez kullanıcılarıyla buluşturan

Geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleştirilen Burberry 2014 İlkbahar/Yaz koleksiyonu çekimleri, o dönemde henüz kullanıcılarla buluşmamış olan iPhone 5S cihazlarla yapıldı. Paylaştığı yeni iPhone 5S reklamıyla bu görüntüleri ilk kez kullanıcılarıyla buluşturan Apple, sahne ve sahne arkasında yaşanan renkli görüntüleri bu reklam filmiyle birlikte paylaştı.

Burberry ile Apple'ın geçmişi bu videodan çok daha öncelere dayanıyor. Öyle ki 2013 Ekim ayında iPhone'un yaratıcısı, Burberry'nin CEO'su Angela AHRENDTS tarafından perakende ve online mağazalar kıdemli başkan yardımcısı olarak kiralanmıştı.

iPhone 5S için Apple tarafından yayınlanan yeni reklam videosunu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR