iPhone 7 ve Galaxy S7 Suya Dayanıklılık Testinde Yüzleşti

Geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi iPhone 7 ile karşımıza çıkan Apple, bu telefonunda radikal bir yenilik yapmıştı ve ilk suya dayanıklı iPhone modelini tüketicilere sunmuştu. Samsung ise birkaç Galaxy serisi boyunca zaten suya dayanıklı telefonlar ür

Geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi iPhone 7 ile karşımıza çıkan Apple, bu telefonunda radikal bir yenilik yapmıştı ve ilk suya dayanıklı iPhone modelini tüketicilere sunmuştu.

Samsung ise birkaç Galaxy serisi boyunca zaten suya dayanıklı telefonlar üretiyordu. Apple'ın iPhone 7'yi tanıtmasının ardından ise 2 amiral gemisi arasında su geçirmezlik savaşları başladı. Peki 2 amiral gemisinden hangisi suya daha dayanıklı? İşte bu video "iPhone 7 suya dayanıklı mı" ve "iPhone 7 su geçirmez mi" gibi soruları yanıtlarken iPhone 7'nin bu anlamda Galaxy S7'den daha iyi olup olmadığını gösteriyor.

Videoda her iki telefon giderek artan derinliklerde suya batırılarak belli bir süre suyun içinde bekletiliyor ve her derinlikte yapılan testlerin ardından telefonların çalışıp çalışmadığı gözleniyor.

YORUMLAR