iPhone 7'nin Üzerine Erimiş Altın Dökerseniz Ne Olur

Eğer bir iPhone 7 aldıysanız ve telefonunuzun zor şartlara ne derecede karşı koyabileceğini merak ediyorsanız bu iPhone 7 dayanıklılık testi videosu kafanızdaki soru işaretlerini yanıtlayacaktır. iPhone 7 yeni bir işlemci ile birlikte geliyor. A10 Fusion

Eğer bir iPhone 7 aldıysanız ve telefonunuzun zor şartlara ne derecede karşı koyabileceğini merak ediyorsanız bu iPhone 7 dayanıklılık testi videosu kafanızdaki soru işaretlerini yanıtlayacaktır.

iPhone 7 yeni bir işlemci ile birlikte geliyor. A10 Fusion işlemci, birçok Android amiral gemisini geride bırakcak bir performans sergilemekte. Bunun yanında iPhone 7'nin kamerası düşük ışıkta bir hayli net fotoğraflar çekebilmekte. Fakat son iPhone modeli bütün bu özelliklerinin yanında kendisini önceki iPhone modellerinden bariz bir şekilde ayıran bir yenilikle geliyor; o da sıvıya dayanıklı tasarımı.

Peki iPhone 7 hangi sıvılara karşı hangi şartlarda dayanıklılık gösteriyor? İşte bu videoda iPhone 7'nin erimiş sıvı altına karşı nasıl bir tepki verdiği gözlemleniyor. Videoda öncelikle küçük saf altın külçeleri yüksek ısıda eritiliyor, sonrasında ise bu sıvı altın yavaşça iPhone 7'nin ekranı üzerine dökülüyor ve iPhone 7'nin çalışıp çalışmadığı kontrol ediliyor. Farklı uyglamalar arka arkaya çalıştırılmakta.

Yapılan test sonrasında iPhone 7'nin dokunmatik ekranının yanısıra kontrol tuşlarının, hoparlörlerinin çalışıp çalışmadığına da göz atılmakta.

YORUMLAR