İşte Nusret'li Google Pixel 2 Reklamı!

Nusret, Google Pixel 2'nin yeni reklamında boy gösteriyor

Kısa süre içerisinde durdurulamaz bir yükseliş yakalayan Nusret, şöhretini teknoloji dünyasına taşımakta da kararlı. Son yayınlanan Google Pixel 2 reklam videosunda Nusret de sahne alıyor ve bize bayrakları astırtıyor.

Nusret'i ilk önce basına yansıyan sıradışı fotoğraflarıyla tanımıştık. Milli kahramanımız işine o kadar aşk ile bağlıydı ki, etler ile sıcak pozlar veriyor, bu aşkı dışarıya yansıtmaktan hiç çekinmiyordu. Fakat Nusret'in aşkı biraz sertti, yeri geldiğinde etleri tokaylayabiliyor ve maço karakterini ilişkisine yansıtabiliyordu.

Nusret denildiğinde akla gelen ilk şeylerden biri de tuz dökme hareketiydi. Bu hareket ülkemizde ünlü olan Nusret'in yurt dışında da tanınmasını ve Salt Bae takma adını almasını sağlamıştı. Yurt dışından ünlüler Nusret'in et lokantasını ziyarete geliyor, Nusret ile fotoğraf çektiriyor ve Nusret'e bir Holywood yıldızı gibi davranıyordu.

Salt Bae'nin şöhreti Google'ın da gözünden kaçmadı ve Pixel 2 videosu içerisine milli gururumuzu güzel bir şekiklde yerleştirdi. Videonun 1. dakika 50. saniyesinden sonraki bölümünde Nusret sahneye çıkıyor ve meşhur tuz dökme hareketiyle bizi selamlıyor.

Videonun girişinden itibaren Google Pixel 2'nin özellikleri anlatılıyor. Nusret'e gelindiğinde ise kahramanımız bu özelliklerden "ellerini kullanmadan da" faydalanabileceğini soruyor.

Yüksek işlem gücü, kaliteli bir kamera ve parlak bir ekran Google Pixel 2'nin özellikleri arasında ve telefon artık Nusret tarafından tescillenmiş konumda. Şimdi iPhone X düşünsün!

YORUMLAR