Kabloları Çöpe Attık! - Razer Thresher Ultimate İnceleme

Razer Thresher Ultimate Kablosuz Kulaklığın incelemesiyle karşınızdayız.

Razer Thresher Ultimate Kablosuz Kulaklığın incelemesiyle karşınızdayız. Video boyunca Razer Thresher Ultimate wireless headset’in ses testlerini, mikrofon kalitesini ve malzeme kalitesini anlattık.

Bu kulaklık hem PS4 hem Xbox hemde PC'de çalışıyor. Kutuyu açalım, gördüğünüz gibi muhteşem bir paketlemeye sahip, muhteşem bir stand ve kabloları da içinden çıkıyor. Dışına bakalım, sol tarafta mikrofon ve kulaklık sesi için tekerlek mevcut, bunların yanında açma kapama tuşu ve yanında şarj edebilmeniz için micro usb girişi de konumlandırılmış. İlk kurulum yaparken 3 saniye bu açma tuşuna basılı tutmanız gerekiyor. 

Kulaklık üzerinde bulunan mikrofona baktığımızda muhteşem bir detay görüyoruz istediğimizde bu mikrofonu dışarı çıkarıp istediğimiz de bu şekilde içeri ittirebiliyorsunuz. Bu mikrofonun ses kalitesine de birazdan bakacağız. 

Dış tasarıma baktığımda şu ızgaramsı görünüm ve onun dışındaki genel agresif yapıyı oldukça sevdiğimi söylememde fayda var. Bu üzerinde duran iki adet alüminyum çıta ve kafa desteği çok daha iyi bir deneyimi sizlerle buluşturuyor. Kulaklıklar bu şekilde düz hale getirilebiliyor bu sayede kullanmadığınızda sizi rahatsız etmiyor. 

Şimdi bu kulaklığın asıl olayı olan bu alıcıya baktığımızda ise muhteşem bir tasarım görüyoruz. Hemen üzerinde bir razer logosu mevcut, ışıklı bir açma kapama tuşu ve önündeki ince yeşil led muhteşem bir detay olmuş. hemen bunun arkasına baktığımızda bir adet optik çıkış bir adet giriş Xbox ya da PC mi olduğunu değiştirdiğiniz bir tuş hemen yanında usb girişi ve şarj girişini görüyoruz. Kutudan çıkan standı bu alıcının üstüne yerleştiriyoruz ve kulaklığı kullanmadığnız zaman onu da bu standın üzerine asıyorsunuz.

Hepinizin merak ettiği ses kalitesi noktasına geldiğimizde ise, kulaklığın ses kalitesi oldukça üst düzey, basslar yeterli detaylar oldukça temiz ve yerinde. Ortalama 250 dolarlık satış etiketiyle parasını hak eden bir ürün olmuş diyebilirim. Bu noktada kulaklık vericisinin üzerinde bulunan Dolby Digital tuşunu açtığınızda ortalık tam anlamıyla karışıyor çünkü zaten güzel olan ses deneyiimi muhteşem bir hal alıyor. Şimdi isterseniz mikrofonumuzu test edelim bakalım mikrofon ile sesimiz karşıya nasıl gidiyor. Kulaklığın şarj konusuna geldiğimizde ise ortalama 14 saatlik bir pil ömrüne sahip.

YORUMLAR