Killing Floor 2'de 4K Kalitede Zombi Katliamı

İlk olarak PC versiyonu erken erişimde çıkış yapan Killing Floor 2 önümüzdeki günlerde PlayStation 4 Pro için de çıkış yapacak. Bilindiği üzere PlayStation 4 Pro, standart PlayStation 4 ile kıyaslandığında çok daha güçlü bir donanıma sahip. Bu donanımsal

İlk olarak PC versiyonu erken erişimde çıkış yapan Killing Floor 2 önümüzdeki günlerde PlayStation 4 Pro için de çıkış yapacak.

Bilindiği üzere PlayStation 4 Pro, standart PlayStation 4 ile kıyaslandığında çok daha güçlü bir donanıma sahip. Bu donanımsal güç de yeni konsolun 4K kalitedeki oyunları oynatmasını ve üst düzey bir görsel tecrübe yaşatmasını mümkün kılıyor. Killing Floor 2 de PlayStation 4 Pro için hazırlanan 4K, yani Ultra HD çözünürlük destekli bir FPS oyunu.

Yayınalanan bu Killing Floor 2 oynanış videosu bize oyunun PlayStation 4 Pro üzerinde 4K çözünürlükte çalışan sürümünden sahneler sunuyor. Killing Floor 2, oyuncuların birlikte kendilerine dalga dalga saldıran zombi ve canavar gürühlarıyla savaştığı, yüksek dozda aksiyon içeren bir oyun. Co-op yani eşli oyun mantığına dayanan oyunda bölümlerii geçebilmek için birlikte hareket etmeniz, giderek zorlaşan zombi saldırılarını durdurmanız ve bölüm sonu canavarlarını mağlup etmeniz gerekiyor. Bu işi yaparken de farklı silahları kullanabilmektesiniz.

Killing Floor 2 içerdiği vahşet ve kan nedeniyle her yaştan oyun severe hitap eden bir oyun değil. Eğer yaşınız tutuyorsa ve zombi oyunlarını seviyorsanız Killing Floor 2 size keyifli bir oyun tecrübesi yaşatacaktır:

YORUMLAR