Knock ile Çağrılarınız Yoluyla Haberleşin!

Knock mobil cihazlarınız üzerinden haberleşmeyi çok daha pratik ve hızlı bir şekle sokan oldukça başarılı bir uygulamadır. Temel olarak çağrı bırakma yoluyla haberleşmenize imkan tanıyan bir Android uygulaması olan Knock sayesinde arkadaşlarınızla çok dah

Knock mobil cihazlarınız üzerinden haberleşmeyi çok daha pratik ve hızlı bir şekle sokan oldukça başarılı bir uygulamadır.

Temel olarak çağrı bırakma yoluyla haberleşmenize imkan tanıyan bir Android uygulaması olan Knock sayesinde arkadaşlarınızla çok daha hızlı bir şekilde iletişim kurabilmektesiniz. Özellikle acil durumlarda işinize yarayan Knock ile tek cevaba sahip sorularınıza anında yanıt alabilirsiniz. Örneğin; arkadaşlarınızla yaptığınız bir planda arkadaşınıza "Sinemaya gidelim mi?" diye sormak için Knock ile mesajınızı yazıyorsunuz. Bu aşamadan sonra mesajınız arkadaşınızın ekranında bir gelen çağrı olarak görünüyor ve çağrı ekranında arkadaşınız çağrınıza "Evet", "Hayır" cevaplarını kullanarak cevap verebiliyor. Bunun yanında Knock çağrılarına cevap olarak konum bilgilerinizi paylaşabiliyorsunuz. Böylece arkadaşlarınız "Neredesin?" diye sorduğunda tek bir dokunuşla konumunuzu belirtebiliyorsunuz.

Knock uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için:

YORUMLAR