League Of Legends Vaskervon Arenası 31

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması geçtiğimiz hafta Soma'da yaşanan üzücü maden faciasından sonra kaldığı yerden devam ediyor. Soma'da canını yitiren madencilere saygı olarak 1 haftalık süre boyunca yayınlarına ar

League of Legends'ın Türkiye sunucularında düzenlenen ödüllü video yarışması geçtiğimiz hafta Soma'da yaşanan üzücü maden faciasından sonra kaldığı yerden devam ediyor. Soma'da canını yitiren madencilere saygı olarak 1 haftalık süre boyunca yayınlarına ara veren ve yasa ortak olan Riot Games'i göstermiş olduğu duyarlılıktan ötürü tebrik ederim.

Vaskervon Arenası'nın 31. haftasında da en iyi 5 hareket belirlendi. Tüm hareketlerde payı bulunan ve hareketleri gerçekleştiren oyuncuları bir kez dah aburadan tebrik ederim. Bildiğiniz üzere Thresh ve Lee Sin gibi şampiyonların oynanma oranları yüksek olduğundan, birde oynanış yapıları ve sahip oldukları yetenekler gereği şova daha yatkınlar. Bu nedenle izleyiciler sürekli bu şampiyonlara ait hareketleri ilk 5 içerisinde görebiliyorlar. Kendi favorilerim ise 5. ve 2. olarak belirlenen Akali ve Zed şampiyonları ile gerçekleştirilen hareketler. Akali ile 5. olmayı başaran oyuncu arkadaşımız, ejderha bölgesinde düşük cana sahip Ezreal'ı yakalayarak kolayca öldürdü ve üstüne avantajlı durumda olduğunu anlayarak rakip takımın tüm oyuncuları sıra sıra öldürdü. 2. olarak seçilen Zed hareketinde ise LeBlanc ve Vi şampiyonlarından düşük can ile kaçan oyuncu ultisi ile bir anda LeBlanc'a saldırarak kaçıp daha sonra Vi'a tekrar saldırıp 2 şampiyonu da öldürüyor.

Sizde Vaskervon Arenası'nın en iyi 5 hareketi içerisinde yer alan favori şampiyon ve hareketleri aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Eğer hala bir League of Legends oyuncusu değilseniz, hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirmenizi ve oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR