Lenovo Miix 2 Tablet Tanıtım Videosu

Lenovo yeni 8 inçlik tableti Lenovo Miix 2 için tabletin özelliklerini yakından tanımamızı sağlayan bir video yayınladı. Lenovo Miix 2 Tablet Intel'in 4 çekirdekli işlemcisini ve yine Intel'in grafik işlemcisini kullanıyor. Windows 8.1 işletim sistemini k

Lenovo yeni 8 inçlik tableti Lenovo Miix 2 için tabletin özelliklerini yakından tanımamızı sağlayan bir video yayınladı.

Lenovo Miix 2 Tablet Intel'in 4 çekirdekli işlemcisini ve yine Intel'in grafik işlemcisini kullanıyor. Windows 8.1 işletim sistemini kullanan tablet ofis dökümanları üzerinde çalışmamıza imkan sağlamanın yanında oyundan film seyretmeye bütün ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek nitelikte.

Tabletin HD çözünürlük sunan ekranı IPS özelliğine sahip ve farklı açılardan tablete bakıldığında görüntü deformasyonunun en az derecede olmasını sağlıyor. Tabletin 2 GB boyutundaki RAM miktarı ise benzerlerinin üzerinde.

Donanım olarak kuvvetli olacak olan Lenovo Miix 2 eğer bir tablet satın almayı düşünüyorsanız güzel bir tercih olabilir.

YORUMLAR