LG'nin UltraHDTV için Hazırladığı Reklam Videosu

LG markası televizyonlarının tanıtımı yapmak adına ilginç reklam videoları hazırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl asansör içerisinde asansörü düşüyo gibi gösteren tanıtım videosu YoutTube üzerinden 20 milyon kere izlenmişti. Geçtiğimiz Nisan ayında yayı

LG markası televizyonlarının tanıtımı yapmak adına ilginç reklam videoları hazırlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl asansör içerisinde asansörü düşüyo gibi gösteren tanıtım videosu YoutTube üzerinden 20 milyon kere izlenmişti. Geçtiğimiz Nisan ayında yayınladıkları video ise 5 milyon kişi tarafından izlenmiş durumda. Ama bu sefer işler gerçekten farklılaştı.

LG'nin yeni videosu Ultra HDTV için çekildi ve hafta içerisinde Youtube üzerinden yayınlandı. İzleyenlerin oldukça beğendiği reklamda, iş görüşmesine çağrılan adayların, görüşme yapacakları odanın duvarına LG Ultra HDTV monte edilerek pencere görüntüsü sağlandı. Görüşme esnasında arka pencereden şehirin ortasına düşmekte olan bir göktaşı gören adayların tepkileri gizli kamera ile tespit edildi. Gerçeklik mi yoksa Ultra Gerçeklik mi olarak adlandırılan reklam videosunu izlerken oldukça gülüp eğleniceksiniz.

YORUMLAR