Logitech'ten Yeni Taşınabilir Su Geçirmez iPad Klavyesi

Eğer iPad'i için klavye kullanan bir arkadaşınız varsa bunun Logitech'in yeni piyasaya sürdüğü klavye olduğundan artık emin olabilirsiniz. Şirket bugün Logitech Keys-To-Go isimli yeni iPad klavyesi modelini tanıtarak tüm Apple dünyasına yeni bir alternati

Eğer iPad'i için klavye kullanan bir arkadaşınız varsa bunun Logitech'in yeni piyasaya sürdüğü klavye olduğundan artık emin olabilirsiniz. Şirket bugün Logitech Keys-To-Go isimli yeni iPad klavyesi modelini tanıtarak tüm Apple dünyasına yeni bir alternatif sundu.

Keys-To-Go Bluetooth teknolojisiyle çalışan ve herhangi bir iPad'le uyum gösterebilen, Microsoft'un Surface tabletlerine aşırı benzerlik gösteren bir mini klavye. 70 dolarlık fiyatıyla piyasaya sürülen Keys-To-Go'nun kırmızı, siyah ve mavi rengi bulunuyor. Sadece 6mm inceliğine sahip bu klavyeyi gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilir, su geçirmez özelliği sayesinde dilediğiniz ortamda kullanabilirsiniz. iPad gibi taşınabilir bir cihazda yazı işleri olan kimseler için Logitech Keys-To-Go oldukça kullanışlı özelliği sayesinde daima yanınıza taşıyacağınız bir aparat olacak.

Artık her ne kadar tablet boyutunda bilgisayarlar üretilse de özellikle tableti seçen kullanıcıların oranı hala büyük ölçüde fazla ve dokunmatik ekranda yazı yazmak konusunda ne kadar yetenekli olursanız olun bir klavyeyle eşdeğer performansı sağlamak için Keys-To-Go emrinize amade.

YORUMLAR