Lost Saga Tanıtım Videosu

Lost Saga, bilgisayar kullanıcılarının çevrimiçi ortamda diğer oyuncularla kozlarını paylaşabilecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir dövüş oyunudur. Eğlenceli grafikleri, etkileyici animasyonları, kolay kontrolleri ve çok daha fazlasıyla sizlerle

Lost Saga, bilgisayar kullanıcılarının çevrimiçi ortamda diğer oyuncularla kozlarını paylaşabilecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyici bir dövüş oyunudur.

Eğlenceli grafikleri, etkileyici animasyonları, kolay kontrolleri ve çok daha fazlasıyla sizlerle buluşan bu etkileyici yapım son zamanlarda piyasaya sürülen en başarılı dövüş oyunlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor.

Birçok başarılı çevrimiçi oyunun altına imzasını atmış olan Nexus Europe farkıyla Türk oyuncularla buluşan Lost Saga, yüzde yüz Türkçe dil desteğiyle sizlerle buluşuyor.

Kendi karakterinizi tasarlayabileceğiniz oyunda 100'lerce farklı karakter kendilerini özelleştirmeniz için sizleri bekliyor. Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Lost Saga'yı bilgisayarlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR