Mad Skills Motocross 2 Tanıtım Videosu

Mad Skills Motocross 2, hem Android hem de iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip oynayabileceği en heyecanlı ve eğlenceli motor yarışı oyunlarından bir tanesidir. İlk versiyonundan sonra oyuncular ikinci versiyonunu uzun süredir beklemedeydi. Çıkış

Mad Skills Motocross 2, hem Android hem de iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak indirip oynayabileceği en heyecanlı ve eğlenceli motor yarışı oyunlarından bir tanesidir. İlk versiyonundan sonra oyuncular ikinci versiyonunu uzun süredir beklemedeydi. Çıkışıyla birlikte oyuncular tarafından yoğun ilgi gören Mad Skills Motocross 2 oyununda farklı motorlar ve yarış pistlerinde dünya üzerindeki diğer oyuncular ile yarışabilirsiniz.

Diğer oyuncular dışında Facebook ve Twitter üzerinedeki arkadaşlarınız ile yarışma şansınızın olduğu oyunda, seçtiğiniz motorun rengini ve parçalarını değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz.

Etkileyici grafikler ve gerçekçi motor fiziği ile oldukça seveceğinizi düşündüğüm oyunun Android ve iOS versiyonlarını aşağıdaki bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR