Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo'ya Yakından Bakış

Hatırlanacağı üzere popüler Gran Turismo yarış oyunu serisisin geliştirici ekibi ve Mercedes Benz tasarımcıları bir süre önce Grand Turismo serisinin 15. yılını kutlamak adına özel bir konsept araba oluşturmuşlardı. Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo a

Hatırlanacağı üzere popüler Gran Turismo yarış oyunu serisisin geliştirici ekibi ve Mercedes Benz tasarımcıları bir süre önce Grand Turismo serisinin 15. yılını kutlamak adına özel bir konsept araba oluşturmuşlardı.

Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo adlı bu araba ilk bakışta göz büyülemiş ve eşsiz tasarımıyla araba meraklılarının hayallerine girmişti. İşte bu konsept araba için Mercedes Benz resmi bir tanıtım videosu yayınlayarak arabanın bütün detaylarını yakından tanımamıza imkan tanıdı. 

Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo tasarlanırken avına yaklaşan büyük bir yırtıcı kedi temel alınmış. Konseptin hatlarında bir çitanın veya kedi ırkına mensup diğer yırtıcıların hatları bariz bir şekilde seçilebiliyor. Çevikliği ve hızı temsil eden bu tasarım arabanın karakteriyle tam olarak uyuşuyor.

Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo hakkında çok söz söylemeye gerek yok; çünkü araba sadece görüntüsüyle kendini anlatabilmekte.

YORUMLAR