Middle-Earth: Shadow of War'ın Hikayesi Bu Videoda!

Bu senenin en heyecanla beklenen açık dünya tabanlı aksiyon RPG oyunlarından biri olan Middle-Earth: Shadow of War için yeni ve etkileyici bir video yayınlandı. Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyunu bize Orta Dünya'da geçen, Yüzüklerin Efendisi filmlerind

Bu senenin en heyecanla beklenen açık dünya tabanlı aksiyon RPG oyunlarından biri olan Middle-Earth: Shadow of War için yeni ve etkileyici bir video yayınlandı.

Hatırlanacağı üzere serinin ilk oyunu bize Orta Dünya'da geçen, Yüzüklerin Efendisi filmlerindeki hikayelerle bağlantılı olan; fakat alternatif bir çizgi izleyen bir macera sunmuştu. Bir Orta Dünya hayranı olarak, ilk Middle-Earth: Shadow of Mordor oyunundaki bu hikaye oldukça hoşuma gitmişti. Hobit filmleri ile Yüzüklerin Efendisi filmleri arasında geçecek bir hikayeye sahip olan Middle-Earth: Shadow of War'ın hikayesinin de bu başarıyı koruması bekleniyor. Bu videoda bize yeni oyunun hikayesi hakkında ipuçları veriliyor.

Middle-Earth: Shadow of War'da oyuncular, önceki oyunun aksine Sauron'un yardımcılarının peşine düşmek yerine bizzat Sauron'u hedef alıyorlar. Bunun için de Mordor ve çervresindeki kaleleri teker teker ele geçirip kendi ork ordumuzu kurmamız gerekiyor. Kaleleri ele geçirirken karşımıza beklenmedik olaylar çıkabiliyor ve kaleye kimin hükmedeceğini seçmemize izin veriliyor. Bu sayede oyunun hikayesinin nasıl şekilleneceğini belirleyebiliyoruz.

Middle-Earth: Shadow of War'ın ilk başta Ağustos ayında çıkması kararlaştırılmıştı, sonradan bu tarih sonbahar aylarına ertelendi. Oyun, 10 Ekim tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

YORUMLAR