Mikey Shorts Tanıtım Videosu

Mikey Shorts, popüler mobil oyun geliştiricisi Noodlecake Studios tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir klasik ilerleme oyunudur. Kahramanımız Mikey Shorts ile karşımıza çıkan zorlu bölümlerde koşaca

Mikey Shorts, popüler mobil oyun geliştiricisi Noodlecake Studios tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir klasik ilerleme oyunudur.

Kahramanımız Mikey Shorts ile karşımıza çıkan zorlu bölümlerde koşacağımız, engellerin üzerinden atlayacağımız ve engellerin altından kayacağımız oyunda, amacımız en kısa sürede bölümleri tamamlayarak 3 yıldız almaya hak kazanmak.

Karakter özelleştirme seçenekleri, farklı atmosferler, yeni oynanabilir karakterler açtırma ve daha birçok özelliği ile oldukça eğlenceli bir oynanışı kullanıcılara sunan Mikey Shorts, klasik oyunları seven kullanıcıların mutlaka denemesi gereken oyunlardan bir tanesi.

Geliştirici ekip tarafından oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Mikey Shorts'u Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR