Neon Commander Tanıtım Videosu

Neon Commander, popüler oyun geliştiricisi HeroCraft tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen retro bir ateş etme oyunudur. Uzaylıların istilası altında olan gezegeni kurtarabilmek için sahip olduğunuz en son kalkan teknolojisini kullanman

Neon Commander, popüler oyun geliştiricisi HeroCraft tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen retro bir ateş etme oyunudur.

Uzaylıların istilası altında olan gezegeni kurtarabilmek için sahip olduğunuz en son kalkan teknolojisini kullanmanız gereken oyunda, düşmanların silahlarını onlara karşı kullanmalısınız.

Basit dokunmatik kontrolleri, sürükleyici ve eğlenceli oynanışı, farklı güçlendirme seçenekleri, özel kalkan seçenekleri, çeşitli düşman sınıfları gibi birçok özelliği sizlere sunan oyun gerçekten çok farklı bir oyun deneyimini sizlere yaşatacaktır.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Neon Commander'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynayabilirsiniz.

YORUMLAR