Nokia X Serisi Akıllı Telefonlar Görücüye Çıktı

Nokia, Android işletim sistemine sahip olan yeni X serisi akıllı telefonlarını Mobil Dünya Kongresi 2014'ün ilk gününde kullanıcılarına duyurdu. Aralarında çok ciddi farklar olmasa da Nokia X, Nokia X+ ve Nokia XL yayınlanan tanıtım videosuyla birlikte gö

Nokia, Android işletim sistemine sahip olan yeni X serisi akıllı telefonlarını Mobil Dünya Kongresi 2014'ün ilk gününde kullanıcılarına duyurdu. Aralarında çok ciddi farklar olmasa da Nokia X, Nokia X+ ve Nokia XL yayınlanan tanıtım videosuyla birlikte görücüye çıktı.

Üç cihazda WVGA (800 x 480) ekrana sahip olsa da Nokia XL, X serisinin en büyük telefonu olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda üç cihazda Snapdragon S4 işlemciyle güçlendirilmiş ve eşit dosya depolama alanına sahip.

5 inçlik ekranı ve diğer X serisi cihazlara göre sahip olduğu yüksek RAM ile dikkat çeken Nokia XL, kullanıcıların oldukça ilgisini çekeceğe benziyor.

Nokia tarafından X serisi Android akıllı telefonları için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR