Online FPS Oyunlarının Yeni Kralı DOOM ile Tanışın!

Şimdiye kadar oynadığınız online FPS oyunlarını bir kenara bırakın; id Software tarafından geliştirilen yeni DOOM oyunu multiplayer moduyla aklınızı başınızdan alacak. Bethesda tarafından yayınlanacak olan yeni DOOM oyunu bize klasik Quake ve DOOM oyunlar

Şimdiye kadar oynadığınız online FPS oyunlarını bir kenara bırakın; id Software tarafından geliştirilen yeni DOOM oyunu multiplayer moduyla aklınızı başınızdan alacak.

Bethesda tarafından yayınlanacak olan yeni DOOM oyunu bize klasik Quake ve DOOM oyunlarında yaşadığımız yoğun aksiyonu sıradışı öğelerle zenginleştirilmiş halde sunacak. Oyunun multiplayer modunda bir yandan silahlarımızı kullanarak rakiplerimizi avlamaya çalışırken, diğer yandan geçici görünmezlik gibi bonusları toplayıp oyunun kaderini değiştirebilecek; hatta bir iblise dönüşerek düşmanlarımızın korkulu rüyası olacağız.

Yeni DOOM oyunu grafik kalitesiyle de dudak uçuklatıyor. Kapalı beta erişimine açılan DOOM'u 2016 yılında bilgisayarlarda ve yeni nesil oyun konsollarında oynayabileceğiz. Videoyu minimum HD kalitede ve 60 FPS seçeneğini seçerek izlemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR