Otel Odalarının Kapılarını Böyle Açmak İster miydiniz?

Günümüzde akıllı telefonları oyun oynamak, iletişim kurmak, internette sörf yapmak, e-posta takibi ve daha birçok iş için kullanıyoruz ama eminim ki böylesini daha önce görmediniz. Starwood Otelleri ve Tatil Köyleri için geliştirilmekte olan yeni bir Andr

Günümüzde akıllı telefonları oyun oynamak, iletişim kurmak, internette sörf yapmak, e-posta takibi ve daha birçok iş için kullanıyoruz ama eminim ki böylesini daha önce görmediniz. Starwood Otelleri ve Tatil Köyleri için geliştirilmekte olan yeni bir Android ve iOS uygulaması sayesinde bundan böyle akıllı telefonlar otel odalarının kapılarını açan akıllı anahtarlar olacak.

Starwood oteller zinciri yaptığı açıklamayla birlikte kendi iOS ve Android uygulamaları olan SPG: Starwood Hotels & Resorts'a yakın zaman içerisinde bu özelliğin ekleneceğini kullanıcılarına duyurdu.

Starpoints, SPG Preferred Guest, Sheraton, Four Points, W, Aloft, The Luxury Collection, Le Meridien, Element, Westin ve St. Regis gibi lüks otellerde ve tatil köylerinde rezervasyon yaptırabileceğiniz uygulama sayesinde oda numaranız önceden belli olacak ve odanızın kapısını akıllı telefonlarınızla açabileceksiniz.

Bluetooth teknolojisi üzerinden iletişim sağlayacak olan akıllı anahtar özelliğinin 2015 yılı sonuna doğru tüm Starwood otelleri ve tatil köylerinde aktif kullanıma geçmesi bekleniyor.

Akıllı anahtar için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla SPG: Starwood Hotels & Resorts iOS ve Android uygulamalarına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR