Overwatch'taki Genji'nin Katanasının Gerçeğini Yaptılar!

Eğer Blizzard'ın yeni nesil online FPS oyunu Overwatch içerisinde yer alan Genji karakteri favori kahramanınızsa bu özel kılıca sahip olmak isteyebilirsiniz. Bilindiği üzere Genji, Overwatch'ta katana şeklindeki kılıcı ve ninja yıldızlarıyla düşmanlarının

Eğer Blizzard'ın yeni nesil online FPS oyunu Overwatch içerisinde yer alan Genji karakteri favori kahramanınızsa bu özel kılıca sahip olmak isteyebilirsiniz.

Bilindiği üzere Genji, Overwatch'ta katana şeklindeki kılıcı ve ninja yıldızlarıyla düşmanlarının korkulu rüyası olmakta. Daha önceden de World of Warcraft, Counter Strike, Dark Souls, Warhammer 40K, Fallout 4, League of Legends, Mortal Kombat gibi oyunlardaki ve Lord of the Rings, Harry Potter, Mad Max, Ninja Kaplumbağalar ve Star Wars gibi filmlerdeki silah ve zırhların gerçek versiyonlarının yapıldığı program olan Man at Arms'ta son olarak Overwatch'taki silahlara yer verildi.

Baltimore Knife and Sword ekibindeki usta demirciler Genji'nin katanasının gerçek versiyonunu yapabilmek için hem Japon demir ustalarının geleneksel yöntemlerine hem de günümüz teknolojisinin nimetlerine başvuruyorlar. İzlenen süreç ise bir hayli uzun ve zahmetli bir süreç. Bütün bu süreç boyunca ekipteki ustalar titizlikle parçaları oluşturuyorlar ve birleştiriyorlar. Son olarak ise kılıç üzerindeki LED aydınlatma sistemi yerleştiriliyor.

Genji'nin ninja yıldızlarının şekillendirilmesi de tamamlandıktan sonra ekip bu silahları eğlenceli bir şekilde test etmeye başlıyor. Hep birlikte izliyoruz.

YORUMLAR