PayPal'da Parmak İziyle Ödeme Devri Başlıyor

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5'in satışa sunulmasıyla birlikte popüler para gönderme ve ödeme servisi PayPal, parmak iziyle ödeme sisteminin 25 ülkede aktif olarak kullanılmaya başladığını duyurdu. İlk olarak Mobil Dünya Kongresi 2014'de duyurula

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S5'in satışa sunulmasıyla birlikte popüler para gönderme ve ödeme servisi PayPal, parmak iziyle ödeme sisteminin 25 ülkede aktif olarak kullanılmaya başladığını duyurdu.

İlk olarak Mobil Dünya Kongresi 2014'de duyurulan parmak iziyle ödeme yöntemi, Galaxy S5'in ana menü tuşu yardımıyla kolayca gerçekleştirilebiliyor. Sıradan kimlik doğrulama sistemlerine göre çok daha güvenli olan parmak iziyle ödeme sistemi, kullanıcıların karışık şifreleri ezberlemelerinin veya şifre çalınma problemlerinin önüne geçer.

FIDO doğrulama standartlarındaki ilk akıllı telefon olan Samsung Galaxy S5 ile entegre olarak çalışan PayPal parmak iziyle ödeme sistemi, kullanıcılara çok daha güvenli bir ödeme yöntemi sunuyor.

Paypal parmak iziyle ödeme sistemi için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konuyla ilgili görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR