Plants vs. Zombies: Garden Warfare Canlı Aksiyon Videosu

Plants vs. Zombies: Garden Warfare oyununun geliştiricisi PopCap ve yayıncısı Electronic Arts yakın zamanda çıkış yapacak oyunları için oldukça ilginç bir tanıtım videosu yayınladı. Alıştığımız Plants vs. Zombies oyunlarından oldukça farklı bir yapıda ola

Plants vs. Zombies: Garden Warfare oyununun geliştiricisi PopCap ve yayıncısı Electronic Arts yakın zamanda çıkış yapacak oyunları için oldukça ilginç bir tanıtım videosu yayınladı.

Alıştığımız Plants vs. Zombies oyunlarından oldukça farklı bir yapıda olacak olan Plants vs. Zombies: Garden Warfare üçüncü şahıs bakış açısıyla oynadığımız bir aksiyon oyunu. Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaşmamıza imkan tanıyacak oyun bu tür çevrimiçi oyunlar için çok yaratıcı yenilikler getirecek.

Yayınlanan bu video ise bir canlandırma şeklinde hazırlanmış. Videoda bir askerin Plants vs. Zombies: Garden Warfare'de kullanılan bir silahı gerçek hayatta nasıl kullandığı ve sonuçları gösteriliyor.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 21 Şubat'ta Xbox One ve Xbox 360 için çıkış yapacak ve daha ileriki bir tarihte PC için çıkış yapacak.

YORUMLAR