Rivals at War: Firefight Oynanış Videosu

Rivals at War: Firefight eğer online savaş oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek TPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur. Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oy

Rivals at War: Firefight eğer online savaş oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek TPS türünde bir mobil aksiyon oyunudur.

Android veya iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon veya tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Rivals at War: Firefight'da oyuncular kendi takımlarını yöneterek farklı görevleri tamamlamaya çalışıyorlar. 6 farklı asker sınıfının yer aldığı Rivals at War: Firefight takımımızı kurarken bu askerlerin yeteneklerini stratejik bir şekilde birleştirmemizi gerektiriyor. Oyunda takım tabanlı olarak diğer oyuncularla çarpışabiliyoruz.

Bolca aksiyonun yer aldığı Rivals at War: Firefight askerlerinizi zafer kazandıkça geliştirme imkanı da veriyor. Rivals at War: Firefight'ı indirmek için bu bağlantıları kullanabilirsiniz:

YORUMLAR