Robbers Tanıtım Videosu

Robbers, popüler mobil oyun geliştiricisi AMA LTD. tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici bir koşma oyunudur. 2 boyutlu etkileyici grafiklere sahip olan oyunda; müzenin güvenlik görevlilerinden kaçmaya çalışan bir hır

Robbers, popüler mobil oyun geliştiricisi AMA LTD. tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici bir koşma oyunudur.

2 boyutlu etkileyici grafiklere sahip olan oyunda; müzenin güvenlik görevlilerinden kaçmaya çalışan bir hırsızın kontrolünü elinize alıyorsunuz ve bu kovalama sonunda yüksek puanlar toplayarak size verilen görevleri tamamlamaya uğraşıyorsunuz.

Bölümler sırasında topladığınız elmaslar yardımıyla oyunda oynayabileceğiniz erkek ve bayan karakterler için yeni eşyalar, kıyafetler ve güçlendiricilerin kilidini açtırarak oyundan alacağınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Robbers'ı mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR