Samsung Galaxy J8 kutu açılımı - 2700 TL!

Samsung Galaxy J8 kutu inceleme videosu öncesinde kutu açılımı videosunda, Samsung Galaxy serisinin en yeni üyesi olan J8akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz.

Samsung Galaxy J8 kutu inceleme videosu öncesinde kutu açılımı videosunda, Samsung Galaxy serisinin en yeni üyesi olan J8akıllı telefonu yerinde tüm detaylarıyla inceliyoruz. Samsung’un en yeni model mobil cihazlarının tasarım ve teknik detaylarını, bu videoda bulabilirsiniz.

Samsung’un en yeni gelişmiş akıllı cihazı Samsung Galaxy J8 model akıllı telefonun kutusunu sizler için açtık. Sınıfındaki diğer akıllı telefonlar ile aralarındaki hem tasarımsal hem de teknolojik farklarına değindiğimiz kutu açılışı videosunda, bu cihazı almalımıyız? Verdiğimiz paranın karşılığını verebilecek mi? En iyi fiyat/performans telefonu hangisi? Samsung Galaxy j8 iyi bir cihaz mı? Samsung Galaxy j8 plus AnTuTu puanı  kaç? gibi soruları Tamindir Bey’in Samsung Galaxy j8 plus için hazırladığı lansman kutu açılışında cevaplıyoruz.

Samsung Galaxy serisinin en yeni modeli olan Samsung Galaxy j8, 3GB bellek ile piyasaya sunuluyor. Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahip olan cihaz, sahip olduğu donanım ile maksimum verimi sağlamak için tasarlanmış.

Yeni Samsung Galaxy j8  modelleri ile ilgili merak edilenleri ön inceleme videosunda bulabilirsiniz. Tamindir Bey’in en yeni ve en güncel ön inceleme, detaylı inceleme ve kutu açılış videoları için Tamindir kanalını takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR