Samsung Galaxy K Zoom ile Uzaklar Yakın Oluyor

Samsung yeni telefonu Galaxy K Zoom'un 10x optik kamera zoom özelliğini hazırladığı eğlenceli bir reklam videosu ile tanıttı. Uzak mesafeleri bile net bir şekilde yakınlaştırarak fotoğraf çekmenizi sağlayan Galaxy K Zoom, cebinizde taşırken herhangi bir p

Samsung yeni telefonu Galaxy K Zoom'un 10x optik kamera zoom özelliğini hazırladığı eğlenceli bir reklam videosu ile tanıttı. Uzak mesafeleri bile net bir şekilde yakınlaştırarak fotoğraf çekmenizi sağlayan Galaxy K Zoom, cebinizde taşırken herhangi bir problem çıkarmıyor.

Zoom yaparken optik kamerası dışarıya doğru açılarak daha net fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor ve işiniz bittiğinde tekrar kapanarak normal bir akıllı telefon gibi görünümüne bürünüyor.

Full HD 1080p video kaydı ve 20.7 megapiksellik fotoğraf çekimleri ile oldukça güçlü bir kamera olarak tanımlayabileceğimiz Galaxy K Zoom, sadece bu özelliği sayesinde bir çok kişinin beğenisini kazanmış durumda.

Özellikle fotoğraf çekmeyi çok sevenler için profesyonel bir kamera ile üretilen Galaxy K Zoom'un 10x optik zoom özelliğine yakından bakmak ve neler yapabileceğinizi görmek için bu neşeli videoyu kesinlikle izlemelisiniz.

YORUMLAR