Samsung Galaxy Watch 3 İnceleme - Neden Böyle Yaptın Samsung?

Samsung Galaxy Watch 3 inceleme videosu ile karşınızdayız. Samsung Galaxy Watch 3 inceleme videosunda cihaza yakından bakıyoruz.

Samsung Galaxy Watch 3 inceleme videosunda cihazın tüm teknik detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Hemen yukarıdan Samsung Galaxy Watch 3​ inceleme videomuzu izleyebilirsiniz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Samsung Galaxy Watch 3 İnceleme Videosu

Yeni model 41mm ve 45mm olmak üzere iki farklı boyutlandırma ile tüketicilerin karşısına çıkıyor ve sırasıyla 1.2 inç ve 1.4 inç boyutunda ekrana sahipler. 41mm varyantında 247 mAh kapasitesinde, 45mm varyantında ise 340 mAh kapasitesinde yerleşik batarya yer alıyor.

Her iki modelin de ekranı Gorilla Glass DX+ ile korunuyor ve cihaz MIL-STD-810G sertifikasında askeri dayanıklılığa sahip. Modeller dahili olarak 802.11 b/g/n standartında Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS ve seçime bağlı olarak LTE bağlantılarını sunuyor ve küresel varyantta geçerli NFC ile geliyor.

Tüm detayları videomuzu izleyerek öğrenebilirsiniz. Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın!

Telegram kanalımıza burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR