Samsung Yeni Tasarım Sitesini Tanıttı

Söz konusu tasarım olduğu zaman birçok tüketicinin Apple'ı ilk sıraya koyduğunu biliyorum ama eminim ki markette yer alan diğer şirketler de önümüzdeki yıllar içerisinde bu tabuların değiştirilmesi konusunda büyük rol oynayacaklar. Özellikle bu alanda en

Söz konusu tasarım olduğu zaman birçok tüketicinin Apple'ı ilk sıraya koyduğunu biliyorum ama eminim ki markette yer alan diğer şirketler de önümüzdeki yıllar içerisinde bu tabuların değiştirilmesi konusunda büyük rol oynayacaklar.

Özellikle bu alanda en iddialı adayların başında da Samsung, Nokia ve HTC gibi şirketler yer alıyor ve tasarım konusunda emin adımlarla ilerliyorlar.

Hatta Samsung, Youtube üzerinde yayınladığı yeni tanıtım videosu ile 27 Mart tarihinde kullanıcılarla buluşacak olan tasarım sitesinin şimdiden tanıtımını yaptı.

Samsung'un tasarım sitesi şu an için aktif olmasa da "http://www.design.samsung.com/" adresi üzerinde yayın hayatına başlayacak. Yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümümüz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR