Samsung, Yeni Videosunda Apple'a Hunharca Giydirdi!

Samsung, yeni videosunda Apple'a hiç acımadı

Samsung ve Apple denildiğinde aklımıza bitmek bilmeyen bir rekabet geliyor.

Her iki teknoloji devi de ürettikleri cihazlarla mobil dünyanın nabzını belirliyor. En kaliteli akıllı telefonu üretme yarışında bu firmalar geliştirdikleri yeni özellikler ve donanımlarla fark yaratmaya çalışırken birbirlerine sataşmayı da ihmal etmiyor.

Geçtiğimiz yıllarda Apple ve Samsung'un patent davalarıyla sıkça birbirlerine girdiklerini görmüştük. Samsung tarafından yayınlanan yeni video ise bu savaşı farklı bir boyuta taşıyor. Bu videoda Samsung, Galaxy telefonlarıyla iPhone telefonları kıyaslarken Galaxy telefonların avantajlarını öne çıkarıyor.

10 yıllık bir süreci konu alan videoda iPhone telefonların zaman içinde nasıl geliştiği ile Galaxy telefonların aynı süreçteki gelişimi karşılaştırılmakta. Bu süreçte ve halen iPhone telefonlarda hafıza kartı desteği bulunmuyor. Fakat Galaxy telefonlarda eskiden beri hafıza kartları kullanabiliyorduk. Note telefonlar ise kalem ile not almamıza izin veriyordu; fakat iPhone telefonların böyle bir desteği yoktu. Suya dayanıklılık ise sadece son iPhone nesillerinde yer alırken Galaxy telefonlar daha önceden suya dayanıklı yapıya kavuşmuşlardı.

Çoğu teknolojik özelliğin öncüsünün Galaxy telefonlar olduğunu açıkça görebiliyoruz. iPhone telefonlar sonradan bu özellikleri kazansalar da en azından, test edilmiş ve uygulanmış özellikleri benimseyerek daha iyi bir kullanıcı tecrübesi yaşatmayı başarmış olabilirler.

YORUMLAR