Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile Dalış Oyunu Oynamak

Vertigo Games adlı oyun geliştirme ekibi sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift kullanılarak oynanabilen World of Diving adlı dalış oyunu için özel bir tanıtım videosu yayınladı. Video bize Oculus Rift kullanarak dalgıcımızı yönlendirmenin ne kadar gerçekçi

Vertigo Games adlı oyun geliştirme ekibi sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Rift kullanılarak oynanabilen World of Diving adlı dalış oyunu için özel bir tanıtım videosu yayınladı.

Video bize Oculus Rift kullanarak dalgıcımızı yönlendirmenin ne kadar gerçekçi olduğunu gösteriyor. Oyunu Oculus Rift ile oynayabilmek çok farklı ve gerçekçi bir 3 boyut tecrübesi yaratıyor. Videoda göreceğiniz görüntüleri derinlik hissiyatı ile yaşayabilmenizi sağlayan Oculus Rift sanal gerçekliği önümüzdeki dönemde popüler hale getirebilecek gibi görünüyor.

World of Diving'e ait bu videoda oyunun multiplayer özellikleri de tanıtılmakta. World of Diving'de arkadaşlarımızla takımlar oluşturup dalgıcımıza yeni ekipmanlar alabiliyoruz ve yeni eşyaları oyunda ilerledikçe keşfedebiliyoruz. Dalgıçlık yeteneğimizi özel görevlerde kazanacağımız tecrübe puanlarıyla geliştirebildiğimiz oyun 2014'ün ikinci yarısı çıkış yapacak gibi görünüyor.

YORUMLAR