SanDisk Memory Zone Tanıtım Videosu

SanDisk Memory Zone, hafıza kullanımını içerik türü ve boyutuna göre gösteren ücretsiz harika bir uygulamadır.

Flash bellek depolama çözümlerinin lider ismi SanDisk’in Memory Zone uygulaması ile telefonunuzdaki, hafıza kartınızdaki ve buluttaki dosyalarınızı akıllı telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Hafıza kullanımını içerik türü ve boyutuna göre gösteren ücretsiz harika bir uygulamadır.

SanDisk’in Android kullanıcıları için özel olarak hazırladığı Memory Zone uygulaması, dosyalarınız üzerinde kontrolün sizde olmasını sağlar. Hem yerel hem de bulut ortamdaki dosyalarınızı tek bir uygulama ile yönetebilir ve dosyalarınızın yedeğini alabilirsiniz. Hafıza kartınızdaki dosyaları Box, Dropbox, Google Docs, Picasa, SkyDrive ve Facebook hesabınıza aktarabilirsiniz.

Telefonunuzun üst düzey performansını kullanarak telefonunuzun dahili depolama alanındaki verileri hafıza kartınıza saniyeler içerisinde aktaran Memory Zone, sadece dosyalarınızı transfer etme ve yedekleme seçeneği sunmaz. Dosyalarınızı parola ile koruyabilir, sizden başka kişilerin video, fotoğraf, müzik ve diğer dosyalarınıza erişimini imkansız kılabilirsiniz.

Hafıza konusunda diğer uygulamalardan daha fazla seçenek sunan Memory Zone, oldukça sade arayüze sahiptir. Telefon, hafıza kartı ve bulut hesaplarınızın mevcut ve kullanılabilir alanını renkli barlardan takip edebilir, tek dokunuşla yedek alabilir ve yedekten geri yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR