Sims 4 Duyuruldu!

Yaşam simülasyonu oyunları denildiğinde akla gelen ilk oyun serisi olan Sims serisinin yeni oyunu olacak Sims 4'ün geliştiricisi Maxis ve yayıncısı Electronic Arts  oyunun çıkış tarihini yayınladıkları özel bir video ile resmi olarak duyurdu. Yayınlanan b

Yaşam simülasyonu oyunları denildiğinde akla gelen ilk oyun serisi olan Sims serisinin yeni oyunu olacak Sims 4'ün geliştiricisi Maxis ve yayıncısı Electronic Arts  oyunun çıkış tarihini yayınladıkları özel bir video ile resmi olarak duyurdu.

Yayınlanan bu videoda oyunculara yeni Sims oyununun ana mekaniklerini kullanarak yaratabilecekleri hikayelerden örnekler sunuluyor. Sims 4 için oyunun geliştiricisi Maxis oyundaki karakterlerin kişiliklerinin, duygularının ve alışkanlık gibi özelliklerinin çok daha derin ve detaylı olacağını ve bu özelliklerin birleşiminin daha anlamlı kişilikler ortaya koyacağını ifade ediyor. Oyuncular yeni Sims'te sadece karakterlerin nasıl göründüklerini belirlemekle kalmayacak; bunun yanında kim olduklarını da belirleyebilecekler.

Sims 4'ün 2 Eylül'de Amerika'da takip eden birkaç gün içerisinde de Avrupa'da çıkış yapması bekleniyor.

YORUMLAR