Sony Xperia M2 Tanıtım Videosu

Sony, Mobil Dünya Kongresi 2014'ün ilk gününde tanıttığı ürünlerle adeta kongreye damgasını vurdu diyebiliriz. Yeni amiral gemisi Xperia Z2'nin ardından tanıttığı bir diğer akıllı telefon olan Xperia M2 ile daha iyi bir eğlence deneyimini kullanıcılarına

Sony, Mobil Dünya Kongresi 2014'ün ilk gününde tanıttığı ürünlerle adeta kongreye damgasını vurdu diyebiliriz. Yeni amiral gemisi Xperia Z2'nin ardından tanıttığı bir diğer akıllı telefon olan Xperia M2 ile daha iyi bir eğlence deneyimini kullanıcılarına sunmayı hedefleyen şirket, yayınladığı tanıtım videosu ile Xperia M2'yi görücüye çıkardı.

4.8'inçlik ekranı üzerinde kullanıcılara kendi sınıfındaki akıllı telefonlar arasında en mükemmel görüntü kalitesini sunan Xperia M2, 8 megapiksellik arka kamerası ile mükemmel fotoğraflar ve videolar çekmenize olanak sağlayacak.

Ayrıca 1.2GHz'lik dört çekirdekli işlemcisi ile mükemmel bir oyun deneyimini de kullanıcılara sunan Sony Xperia M2, Bluetooth, LTE ve daha birçok ekstra özelliği ile gerçekten etkileyici bir akıllı telefon.

Sony tarafından yeni akıllı telefonu için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve Xperia M2 hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümlerimiz aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR