Sosyal Medya Platformları Kapatılıyor: İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Açıklamaları!

Bu videoda Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan sosyal medya açıklamasına, detaylarına ve bundan sonra neler olabileceğine yakından bakıyoruz.

Sosyal medya platformları YouTube ve Twitter'ın yanında popüler dizi, film izleme platformu Netflix'in kapatılması gündemde. Bu videoda Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yapılan sosyal medya açıklamasına, detaylarına ve bundan sonra neler olabileceğine yakından bakıyoruz.

Haftalık teknoloji haberleri videosu öncesinde yaşanan gelişmeden sizleri haberdar etmek amacıyla tüm detayları sizlere bu videoda aktarıyoruz. Kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Sosyal Medya Kapatılacak Mı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hakkında açıklamalarda bulundu. Sosyal medya düzenlemesi geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamasında "Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını istiyoruz" dedi.

İlgili habere hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Sosyal Medya Düzenlemesi Yolda
SOSYAL MEDYA

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Sosyal Medya Düzenlemesi Yolda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hakkında açıklamalarda bulundu.

Sizler için yeni çıkmakta olan pek çok cihazın incelemesini gerçekleştirerek cihazlar hakkında fikir sahibi olmanızı ve ayrıca en son yaşanan teknolojik gelişmelerden haberdar olmanızı sağlıyoruz. Bizleri takipte kalın!

YORUMLAR